Już 28 grudnia br. w Rypińskim Centrum Sportu odbędzie się wydarzenie pn. „Skrzydła Aniołów – Koncert Bożonarodzeniowy”.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla nas wszystkich. Dzielimy się opłatkiem, spotykamy z rodzinami i choć na chwilę zapominamy o wszystkich zmartwieniach. Piękną polską tradycją jest śpiewanie kolęd. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na koncert bożonarodzeniowy, którego gwiazdą wieczoru będzie Krystyna Giżowska!

Tego dnia chcemy wyróżnić także szczególną część naszego społeczeństwa. Społeczność osób z niepełnosprawnościami z powiatu rypińskiego jest bardzo aktywna w życiu lokalnej wspólnoty. Naszym celem jest promowanie działań na rzecz aktywizacji tego środowiska, a także popularyzacja idei integracji poprzez nagradzanie twórczości artystycznej z udziałem osób z niepełnosprawnościami. Na scenie wystąpią także członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej „Nadzieja”, uczniowie Zespołu Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Rypinie oraz pensjonariusze Dziennego Domu Pobytu „Senior+” w Rypinie.

Wspólne kolędowanie będzie także okazją do podziękowania grupom, ruchom, stowarzyszeniom i instytucjom, które aktywnie włączają się w muzyczne inicjatywy naszego samorządu.

Wystąpią dla Państwa m.in. schole parafii św. Stanisława Kostki i Św. Trójcy w Rypinie, członkowie Muzycznej Strefy Natalii Woźnickiej i Korniki.

Zapraszamy 28 grudnia br. do Rypińskiego Centrum Sportu na koncert kolęd. Zaczynamy o godz. 16:30, a o godz. 19:30 koncert Krystyny Giżowskiej. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem wydarzenia „Skrzydła Aniołów – Koncert Bożonarodzeniowy” jest Powiat Rypiński. Darczyńcą jest Fundacja PKO Banku Polskiego, a Partnerem wydarzenia jest Rypińskie Centrum Sportu.