Spotkanie w sprawie wyborów delegata i jego stałego zastępcy do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W związku z upływem pięcioletniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, rozpoczęły się prace mające na celu wybór członków kolejnej kadencji. Sejmik Organizacji Pozarządowych tworzą przedstawiciele organizacji pozarządowych z poszczególnych powiatów, uzupełnieni przez organizacje sieciowe.

Starostwo Powiatowe w Rypinie na prośbę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje spotkanie organizacji pozarządowych, na którym przedstawiciele tych organizacji wybiorą spośród siebie jednego delegata do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego reprezentującego Powiat Rypiński oraz jednego stałego zastępcę.

Spotkanie wyborcze odbędzie się dnia 29 listopada 2023 r. (środa) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rypinie przy ul. Warszawskiej 38 (II piętro).

Jednocześnie informujemy, że Regulamin Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Regulamin wyboru delegatów i zastępców Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, są dostępne na stronie internetowej: ngo.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Sejmik Organizacji Pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu wyborczym przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Rypińskiego.