Z okazji obchodów Dni Powiatu Rypińskiego starosta rypiński Jarosław Sochacki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla mieszkańców powiatu rypińskiego pn. „Powiat Rypiński Moim Okiem”.

Powiat rypiński to miejsce o pięknych tradycjach i ciekawej historii. Na terenie naszej małej Ojczyzny znajduje się wiele zabytków, jezior i niezwykłych miejsc przyrody. Jesteśmy ciekawi jak sami mieszkańcy postrzegają nasz powiat, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Główną nagrodą będzie nagroda pieniężna w wysokości 500 zł, a za zajęcie II i III miejsca nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi załącznikami.

Załącznik nr 1 do Regulaminu