Dnia 22.03.2022r. w sali konferencyjnej budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie odbyła się uroczysta gala, w której trakcie podziękowano pracownikom Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rypinie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej za zaangażowanie i trud pracy w trakcie pandemii koronawirusa.

Na początku głos zabrał starosta rypiński Jarosław Sochacki i podziękował za solidarność w ratowaniu ludzkiego życia.

Następnie swoje podziękowania skierowali burmistrz miasta Rypin Paweł Grzybowski, dyrektor ds. medycznych SPZOZ Marek Bruzdowicz oraz dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Beata Grabowska.

Podziękowania z rąk rypińskich samorządowców: starosty rypińskiego Jarosława Sochackiego, burmistrza miasta Rypin Pawła Grzybowskiego, przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztofa Cegłowskiego oraz dyrektora ds. medycznych SPZOZ Marka Bruzdowicza i dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Beaty Grabowskiej otrzymali wszyscy pracownicy szpitala i sanepidu, którzy swoją pracą zaangażowali się w walkę z COVID-19.

Uroczystą galę umilił występ muzyczny ucznia Szkoły Muzycznej przy Zespole Szkół nr 5 Franciszka Zdziarskiego oraz Pani Izabeli Jezierskiej.