Spotkanie poświęcone omówieniu założeń i wymogów konkursowych oraz procedury składania wniosków

W związku z ogłoszonymi otwartymi konkursami ofert na realizację zadań Powiatu Rypińskiego na rok 2022 z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej (konkurs nr 2/2022), a także z zakresu ratownictwa i ochrony ludności (konkurs nr 3/2022), organizujemy spotkanie informacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych udziałem w już ogłoszonych konkursach jak również tych, które będą ogłaszane w najbliższych tygodniach. Spotkanie poświęcone będzie omówieniu założeń i wymogów konkursowych oraz procedury składania wniosków, a także przekazaniu innych istotnych informacji dotyczących współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi przy realizacji zadań publicznych.

Spotkanie odbędzie się 15 lutego 2022 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rypinie przy ul. Warszawskiej 38 (II piętro).

Mając na uwadze zagrożenie związane z COVID-19, spotkanie informacyjne zostanie zorganizowane w formie hybrydowej:

- poprzez osobiste uczestnictwo zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych w spotkaniu,

- zdalnie – za pomocą środków porozumiewania się na odległość (komputer z dostępem do internetu).

Wybór formy uczestnictwa w spotkaniu pozostawiamy Państwu.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zdalnie prosimy o przesłanie na adres e-mailowy: k.wysocki@powiatrypinski.pl następujących danych: imię i nazwisko, nazwa reprezentowanej organizacji pozarządowej oraz adres e-mail.  Dane prosimy przesłać do 15 lutego 2022 r. do godz. 10.00.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.