📣Dzięki staraniom Starosty Rypińskiego Jarosława Sochackiego została podpisana umowa partnerska z Powiatem Włocławskim na rzecz realizacji projektu pod nazwą „Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu”.

📍Ogólna wartość projektu wynosi ponad 17 milionów złotych, w tym udział Powiatu Rypińskiego to ponad 3 miliony złotych.

📍Projekt realizowany będzie do 31.12.2022 roku.

📍W ramach projektu realizowane będą następujące kursy:

📍Kursy prowadzące do uzyskiwania kwalifikacji funkcjonujących w ramach Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji:

✅Montowanie stolarki budowlanej

✅Przygotowywanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia

✅Prowadzenie obsługi biura

✅Projektowanie grafiki komputerowej

✅Tworzenie witryn internetowych

✅Serwis napojów mieszanych i alkoholi

📍Kursy prowadzące do uzyskiwania kwalifikacji uregulowanych (uprawnień) lub kompetencji, wydawanych przez organy władzy publicznej:

✅Kurs prawa jazdy C + kwalifikacja wstępna przyśpieszona

✅Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

✅Diagnostyka samochodowa

📍Kursy prowadzące do uzyskiwania kompetencji:

✅Logistyk

✅Florysta

✅Trener personalny

✅Prowadzenie spraw kadrowo- płacowych

✅Obsługa kas fiskalnych

📍O szczegółach oraz możliwości rekrutacji będziemy informować Państwa w późniejszym terminie.

📣To świetna wiadomość dla mieszkańców Powiatu Rypińskiego, którzy będą chcieli poszerzać swoje kompetencje. 🙂🙃👊👌💪👍