25 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rypinie po raz drugi odbyły się warsztaty ,,Komunikacja i odkrywanie talentów’’.
Współorganizatorem szkolenia było Starostwo Powiatowe w Rypinie. W organizacji wydarzania wzięło udział także biuro podróży Globomania Travel Events.

Podczas szkolenia właścicielka biura zapewniła, że nie jest to ostatnia inicjatywa tego rodzaju, ponieważ rozwój osobisty to także podróż- podróż w głąb siebie …Swoim doświadczeniem dzieliła się rypinianka Agnieszka Czaplińska, trener biznesu.Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.Spotkanie było okazją do refleksji nad mocnymi stronami oraz talentami.
Dzięki autorskiemu narzędziu karty Moc Kolorów uczestnicy dokonali autodiagnozy, wybierając karty ze swoimi mocnymi stronami.
Podczas warsztatu poruszane były tematy zasad efektywnej komunikacji oraz współpracy międzyludzkiej.
Uczestnicy po warsztatach wiedzą jak poszczególne typy osobowości mogą reagować na stres, jakie mają potrzeby i motywatory do działania. Jest to wiedza praktyczna i użyteczna w życiu zawodowym, prywatnym oraz do pracy z uczniami.