Z okazji obchodów Dni Powiatu Rypińskiego starosta rypiński Jarosław Sochacki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Targu Rękodzieł i Żywności.

Targ odbędzie się 4 czerwca w Rypińskim Centrum Sportu od godziny 10:00 do 12:00. Powiat rypiński słynie z lokalnych przedsiębiorców i osób, których zainteresowaniem są robótki ręczne czy przygotowywanie potraw, dlatego obchody święta powiatu będą doskonałą okazją do zaprezentowania swoich wytworów.

Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić, by wziąć udział w Targu Rękodzieł i Żywności jest akceptacja Regulaminu i przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia.

Podczas jego trwania dla naszych najmłodszych mieszkańców zostanie zorganizowana poranna rozgrzewka przez trenerów z Akademii Ruchu w Rypinie.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Targu