W dniu 20.04.2021 r. w Starostwie Powiatowym w Rypinie zostały wręczone nagrody, dla najlepszych uczniów klas maturalnych w szkołach powiatowych

Wyznaczanie sobie ambitnych celów i konsekwentne ich realizowanie to najlepsza droga do sukcesu. Starosta rypiński Jarosław Sochacki i wicestarosta Piotr Czarnecki wręczyli nagrody dla najlepszych absolwentów szkół średnich, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:

• Mieszko Jarzębowski z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie, ze średnią 5,76.
  • Jakub Celebucki z Zespołu Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie, ze średnią 5,5.
  • Monika Rupińska z Zespołu Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie, ze średnią 5,26.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze!