Informacja w sprawie naborów

Zarząd Powiatu w Rypinie ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert:

-  nr 4/2021 na wykonywanie zadań publicznych Samorządu Powiatu Rypińskiego w 2021 roku w zakresie kultury,

- nr 5/2021 na wykonywanie zadań publicznych Samorządu Powiatu Rypińskiego w 2021 roku w zakresie ratownictwa i ochrony ludności,

- nr 6/2021 na wykonywanie zadań publicznych Samorządu Powiatu Rypińskiego w 2021 roku w zakresie ochrony przyrody, edukacji ekologicznej i bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Ostateczny termin składania dokumentów wyznaczony został do 30.04.2021 roku do godziny 13.00.

Szczegóły dotyczące naborów w tym ogłoszenia o naborach oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach poniżej.

Ogłoszenie o naborze kultura

Formularz zgłoszeniowy kultura