kom

Informujemy, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną od poniedziałku 19 października 2020 r. wprowadzone zostaje ograniczenie obsługi interesantów przez wydziały Starostwa Powiatowego w Rypinie poprzez wyłączenie dostępu interesantów do poszczególnych biur.

Wyznacza się punkty obsługi interesantów ( wejście główne, biuro podawcze, wejście boczne), w których dyżurować będą wyznaczeni pracownicy, a pozostali pracownicy będą podchodzić w miarę zapotrzebowania. Limit interesantów przebywających jednocześnie w wyznaczonych punktach – 2 osoby.

Wydział Komunikacji i Transportu obsługiwać będzie interesantów z wykorzystaniem wejścia bocznego do budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie (od parkingu).

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości, Wydział Budownictwa, Wydział Środowiska obsługiwać będą interesantów z wykorzystaniem wejścia głównego do budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie (od ul. Warszawskiej).

Pozostałe wydziały i pracownicy obsługiwać będą interesantów po uprzednim umówieniu terminu i sposobu kontaktu (telefonicznie, mailowo).

Kasa Starostwa Powiatowego w Rypinie będzie przyjmować wpłaty po wezwaniu pracownika do jednego z punktów obsługi.

Niezmiennie w biurze podawczym przy wejściu głównym do budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie będzie można składać dokumenty oraz uzyskać potwierdzenie ich wpływu.

 

Za utrudnienia przepraszamy.