Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie po raz czwarty, w tym po raz drugi za pierwsze miejsce w województwie otrzymał nagrodę i wyróżnienie przyznane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlenę Maląg za uzyskanie w 2019 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych z uwzględnieniem sytuacji na lokalnym rynku pracy w województwie kujawsko – pomorskim.

Podczas konferencji z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, pt. „Urząd pracy w nowoczesnej gospodarce”, która odbyła się 29.01.2020r. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zostały wręczone statuetki i wyróżnienia dla najlepszych urzędów pracy z każdego województwa.
Wyróżnienie z rąk Wiceministrów Aliny Nowak oraz Stanisława Szweda odebrała dyrektor PUP Jolanta Szablicka – Sochacka.
Serdecznie gratulujemy!