Spotkanie profilaktyczne dotyczące koronawirusa

05 mar 2020

Na zaproszenie Starosty Rypińskiego Jarosława Sochackiego w dniu dzisiejszym w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dotyczące profilaktyki związanej z wirusem, który aktualnie jest już w ponad sześćdziesięciu krajach na świecie- SARS – Cov-2.


 

czytaj więcej

XVII Sesja Rady Powiatu

05 mar 2020

Podczas sesji Starosta Rypiński Jarosław Sochacki wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Krzysztofem Cegłowskim złożyli Tomaszowi Kalichowi oraz przedstawicielom Uczniowskiego Klubu Sportowego „Cykliści Rypin” gratulacje w związku z 5-leciem działalności klubu.

W ramach podziękowań za wspieranie młodzieży w rozwijaniu ich pasji rowerowej na ręce Pana Tomasza złożono symboliczny upominek.
Gratulacje otrzymała także Pani Jolanta Szablicka – Sochacka Dyrektor oraz pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Rypinie. Powiatowy Urząd Pracy otrzymał nagrodę i wyróżnienie przyznane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlenę Maląg za uzyskanie w 2019 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych.


 

czytaj więcej

Warsztaty "komunikacja i odkrywanie talentów"

05 mar 2020

25 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rypinie po raz drugi odbyły się warsztaty ,,Komunikacja i odkrywanie talentów’’.
Współorganizatorem szkolenia było Starostwo Powiatowe w Rypinie. W organizacji wydarzania wzięło udział także biuro podróży Globomania Travel Events.

czytaj więcej

XX BAL RADOŚCI

05 mar 2020

25 lutego 2020 r. w restauracji Modrzewiowa sala Kryształowa odbył się bal zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rypinie. Jak co roku zabawa miała charakter balu przebierańców, dlatego na sali można było zauważyć księżniczki, aniołki oraz inne ciekawe postacie z bajek.

czytaj więcej