KOMUNIKAT SP ZOZ W RYPINIE

02 lip 2019

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie w związku z licznymi nieprawdziwymi doniesieniami w mediach społecznościowych, informuje, że nie zamyka ani nie zamknął żadnego z oddziałów szpitalnych. Na oddziale dziecięcym w dniach od poniedziałku 24 czerwca do piątku 28 czerwca do godziny 15 z powodu usprawiedliwionej nieobecności lekarza pediatry, wstrzymano czasowo przyjęcia na oddział dziecięcy, nie było także możliwości realizacji porodów. Jest nam niezmiernie przykro z powodu utrudnień. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie podejmuje wszelkie działania mające na celu prawidłowe udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, a nadrzędną misją w działalności Szpitala jest ratowanie życia i zdrowia pacjentów.

czytaj więcej

Uroczystość wręczenia medali "Za zasługi dla obronności kraju"

25 cze 2019

21 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Rypinie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Zgodnie z decyzją nr 3365/KADR Ministra Obrony
Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka z dnia 12 grudnia 2018 roku, uhonorowano medalami "Za zasługi dla obronności kraju", rodziców, których przynajmniej troje dzieci pełniło czynną i wzorową służbę wojskową dla dobra Ojczyzny.

czytaj więcej